hepsi maniakları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hepsi maniakları

×÷·.·´¯`·)»EN GÜZEL HEPSİ SİTESİ«(·´¯`·.·÷×

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yoshyme haykırın

3 posters
YazarMesaj
nilayoshym

yoshyme haykırın Empty
MesajKonu: yoshyme haykırın   yoshyme haykırın Icon_minipostedPerş. Mart 20, 2008 5:36 pm

ona neler söylemek istediğinizi yazn bn başliorm;

sni sewmek bnm için bi alışkanlık oldu.melek desem meleklerden dha güsLLsn sen YOSHYM aşk tanrıcam.sna olan sewgimi sn biliyorsun yaa o bna ytr kelebeğim.bna nilayım diyorsun ya işte o an kalbim duruyor sanki.her gelişimde bna kollarını açışın unutulur mu?sni meriten bile kıskanıyorum.belkide snin fanı olduğunu snan özentiler bni kıskanıor.umurumda bile değil kelebeğim.hni bna bi kolye almıştın ya 2 tane mor kelebeği olan işte o kolyede sevgimiz saklı meleğim.sna aşkım desem aşk biter, sna sewgilim desem sewgililer eninde sonunda ayrılırlar bn en iisi sna meleğim diim çnk melekler hiç bir zmn ölmezler!işte bzm sevgimz bu!herşeyden güsLL meleklerden bile.bna demiştin ya ayça abla mı bn mi die[ayça annem olur].bnde sn bnm herşeymsin sn bnm hayatımn anlamı, yaşama sebebimsn demiştim.snde bna küsmüştün annem bnden dha önmli o snin için herşeye katlanabilir gerçek anlamda canını werebilir die işte bna küs olduun o 3 gün bna zehirdi meleğim....

[dwm edicm]
yohsy_kübra

yohsy_kübra

yoshyme haykırın Empty
MesajKonu: Geri: yoshyme haykırın   yoshyme haykırın Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 3:52 pm

ona şiir
gelmediğin günden beri
yüzümde ne güller
nede çiçekler
açtıı..
uzaktamısın..
ne olur gel yanıma
gelde okşa beni
aşkom seni seviyorum yasemin
Gülçin Ve Cem Çatlagi
En Büyük Admin
En Büyük Admin
Gülçin Ve Cem Çatlagi

yoshyme haykırın Empty
MesajKonu: Geri: yoshyme haykırın   yoshyme haykırın Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 3:54 pm

Yaseminim
hepsi grubunun gözdesi
kızıl saçlım
çekici gözlüm
2.askom 2.tek gerçeğim
seni çok seviyorum
http://gulcinandyoshy.forumh.biz/

yoshyme haykırın
1 sayfadaki 1 sayfası