hepsi maniakları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hepsi maniakları

×÷·.·´¯`·)»EN GÜZEL HEPSİ SİTESİ«(·´¯`·.·÷×

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinin unutamadığı anı

3 posters
YazarMesaj
yohsy_kübra

yohsy_kübra

gülçinin unutamadığı anı Empty
MesajKonu: gülçinin unutamadığı anı   gülçinin unutamadığı anı Icon_minipostedPerş. Mart 20, 2008 4:48 pm

Gülçin:

Çocukken en büyük tutkum duvarlara resim yapmaktı. bir gün dayanamayıp duvarlara pastel boyayla ev ve bulut figürleri çizmiştim. babam resmimi gördüğünde bunu sen mi yaptın? diye sordu. bende evet dedim. nedenini sordu. çünkü canım çok istedi. çok zevkli ama hatalıyım, bir daha yapmayacağım diye cevaplamam üzerine babam anneme dönüp en azından dürüst davrandığı için ceza vermeyelim dedi. aslında bu babamın çok sinirlendiği bir olay olmasına rağmen beni affetmesini hep hatırlarım. hala da yalan söylemekten korkarım
Gülçin Ve Cem Çatlagi
En Büyük Admin
En Büyük Admin
Gülçin Ve Cem Çatlagi

MesajKonu: Geri: gülçinin unutamadığı anı   gülçinin unutamadığı anı Icon_minipostedCuma Mart 21, 2008 3:53 pm

saol cnms
http://gulcinandyoshy.forumh.biz/
yohsy_kübra

yohsy_kübra

MesajKonu: Geri: gülçinin unutamadığı anı   gülçinin unutamadığı anı Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 3:48 pm

bişi değil canım
puffy_ysmn.mrv
moderatör
moderatör
puffy_ysmn.mrv

MesajKonu: Geri: gülçinin unutamadığı anı   gülçinin unutamadığı anı Icon_minipostedPtsi Mart 24, 2008 11:53 pm

saol lokumm...Very Happy

gülçinin unutamadığı anı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-